Devět životů a každý z nich je třeba zachránit

0

Zachraňovat životy není práce, je to poslání, je to dar, který není každému dán. A i když se jedná o záchranu koček, kocourků a koťátek, je to mravenčí práce, která chce velké srdce a spoustu energie a v neposlední řadě i spoustu času a finančních prostředků.

Čím trpí u nás umístěné kočky

Každý z nás ví, jak je těžké potýkat se s nějakou nemocí, úrazem anebo trápením sám. Kočkám z Devíti životů, o.p.s pomáhají vyřešit jejich nemoci a zdravotní problémy dobrovolníci, kteří obětují svůj volný čas a starají se o tyto marody na příjmu, ve vyšetřovnách veterinárních lékařů a nakonec ještě i v karanténě, nebo při doléčování. Za jejich lásku a péči jsou jim vděční chlupatí pacienti po amputaci ocásku, se zlomeninou sedací kosti po autonehodě, inkontinencí, stresem, kočky s chlamydiemi, virózami, nemocemi ledvin, střev, ale i s nádorovým onemocněním, nebo třínohé kočky.

Adopce

Každý, komu jednou radostně předlo kotě na klíně, ví, jaký je to pocit, když dáváte jejich i svému životu smysl. Ne každá kočka, ne každý kocourek má to štěstí, že vyrůstá v milující náruči svých majitelů. I vy můžete zachránit další život, můžete si adoptovat svou kočku či kocourka, kteří vám vděčně budou příst na klíně a zahánět na oplátku vaše chmurné myšlenky. Zachraňte kotě a možná ono zachrání vás. Život, který byl stvořen a ukryt do chlupatého kožíšku na čtyřech nožkách, může dát smysl třeba právě vašemu životu.

Placka – obdélník – kočka

Placka kulatá – I love cat

Dárcovství

Nemůžete-li z jakýchkoli důvodů adoptovat, staňte se alespoň dárcem. I tak můžete kočky bez domova, kočky nemocné, nebo týrané, či ztracené pomoci zachránit. Bez laskavých dárců a jejich příspěvků by se nám záchrana kočičích životů dařila jen velmi, velmi těžce. Neustále se u nás objevuje velké množství nemocných koček, ale také koček matek, které přivádějí na svět další kočičí životy, malé drobečky, kteří bojují o své místo na tomto světě. A jen díky vám, laskavým dárcům, mají všechno, co nutně potřebují. A nejsou to jen finanční dary, které našim kočičkám pomáhají. Na našich stránkách naleznete i seznam potřebných věcí, jako jsou například čisticí nebo desinfekční prostředky, kterých také není nikdy dost.

Kočičí blešák 20.6.2017 Praha

Chystáme kočičí blešák

Již brzy, v úterý 20. 6. 2017 se od 10 do 19 hodin promění kavárna Bílá vrána v ulici Ve Smečkách v Praze 1 na velký Kočičí blešák, kde si budete moc zakoupit spoustu „nezbytností“, bez kterých se neobejdete, a tak přispět na dobrou věc. Nákupem na Kočičím blešáku uděláte dobrý skutek, který pomůže kočkám, jež jsou odkázány na pomoc dobrovolnic v organizaci Devět životů. Tak nezapomeňte!

Foto: o. p. s. Devět životů

About Author

Leave A Reply