I s dětmi psi vychází. Poradíme nejvhodnější plemena

0

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte pejska? Zvažte nejdříve to, v jaké situaci se nacházíte. Pokud žijete ve městě, vybírejte si z plemena, která jsou do města jako stvořená. Pokud máte rodinu, v níž se nachází i děti, vybírejte z takových plemen, která s dětmi skvěle vychází. Najdou se i takoví pejsci. Někteří pejsci jsou výjimeční svou agresivitou, jiní jsou však k dětem přátelští. Jaká plemena to jsou? 

Vybrali jsme pro vás pejsky, které jsou tak výjimeční svými vlastnostmi, že dokonale vychází s dětmi a milují je. Dejte jim přednost, pokud se ve vaší rodině děti nachází.  

1) Americký stafordširský teriér 

Kdo by to byl řekl, že ideálním pejskem pro rodiny s dětmi je americký stafordširský teriér. Jedná se o plemeno, z něhož jde prvotně hrůza, ale opět zde platí, že pejsek je odrazem svého majitele. I když se někdy může zdát nevyrovnaný, nikdy by neublížil a děti miluje. Navíc je to skvělý pes, který ochrání váš majetek.  

2) Zlatý retrívr 

Dalším pejskem, který miluje děti, je zlatý retrívr. V současné době je to nejčastěji pořizovaný pejsek, který je nejen mazlík, ale také je to ostřílený hlídač domu a jiného vašeho movitého majetku. Lze ho snadno vycvičit, patří navíc k mírumilovným povahám, které se nenechají ničím rozhodit. Jsou proto pro děti naprosto dělaní. Jediným minusem, co zlatý retrívr má, je bohužel jeho těžce udržovatelná srst. Patří k dlouhosrstým plemenům, s čímž musí jeho budoucí majitelé počítat.  

3) Boxer 

Mnohé lidi nejspíše zarazí plemeno „boxer“. Člověk by si řekl, že je to pes, z něhož jde strach, jenže opak je pravdou. Jedná se o pejska, který se pyšní svou klidnou a vyrovnanou povahou. Mnozí lidé ho považují za to nejmírumilovnější plemeno na světě. Na internetu se sice setkáte s obrázky či videi, na kterých je boxer podrážděný a nebezpečný, ale opět zde platí, že pejsek je jen odrazem svého majitele. Pokud se k němu budete chovat s láskou a respektem, oplatí vám to. 

About Author

Leave A Reply