I pes během horka trpí. Jak ho ochladit?

0

Horké letní dny jsou naprosto únavné a bohužel také dlouhé. Sluníčko pálí a svými nemilosrdnými paprsky z nás doslova vysává energii, což je paradoxní, protože o sluníčku se říká, že dokáže tělo nabít energií, kterou potřebujeme. Mnozí lidé si neuvědomují, že netrpí jenom oni sami, ale také jejich čtyřnozí psí mazlíčkové, kteří se skutečně sužují a přemýšlejí, jak se zchladit. S tím naštěstí můžete pomoct. Víte, jak svého čtyřnohého psího mazlíčka dokonale rychle ochladit, aby pro něj horké letní dny nebyly tak velkým utrpením? 

I když mnozí majitelé psích mazlíčků jsou toho názoru, že pejsek se dokáže ochladit sám či že mu stačí pouhý stín, je nutné být pozornější. Psům skutečně nestačí jenom stinná místa nebo voda, kterou pijí. Je nutné ho zchladit tak, jak to sám nedokáže.  

Znáte chladicí podložku? 

Mnozí psi jsou horkem už naprosto znavení. Někteří jejich majitelé je chtějí okoupat, ale co když se pes vody bojí? Existuje vůbec nějaký způsob, jak pejska v takovém horku ochladit? Jistě, že existuje. Tím řešením jsou chladící podložky, které nejsou žádnou novinkou na trhu, přesto o nich ví jen málokdo.  

Chladící podložky pro psy lze zakoupit v mnoha rozměrech, tudíž si každý majitel pejska může vybrat podložku přesně v té velikosti, jaké velikosti je jeho pes. Dokonce je dnes na výběr i mnoho barevných kombinací.  

Jak chladící podložky fungují? 

Tou hlavní otázkou však není to, jak chladící podložky vypadají, ale to, jak fungují. Podložky jsou vyrobeny ze zvláštního gelu, který na psa působí chladivě – jako kdyby byl ponořen do vody, přesto do sebe absorbuje vlhkost.  

Jsou na trhu i jiné podobné produkty?  

Je nutné poznamenat, že na trhu jsou i jiné, velmi podobné produkty. Kromě chladicích podložek je možné zakoupit si i chladící šátky pro pejsky nebo také vesty. Jsou určeny dokonce i pro psí majitele, tudíž se i vy můžete v těchto horkých letních dnech zchladit. 

About Author

Leave A Reply