Jaká plemena se pyšní nejkrásnějšími štěňátky?

0

Každé psí plemeno je jiné, každé má své kouzlo a každé si najde svého budoucího majitele, do něhož se doslova zamiluje. Jestli si také hledáte pejska pro vaše budoucí žití, doporučujeme sáhnout po takovém pejskovi, který má rozkošná štěňátka. Přece jen s pejsky se velice často chlubíme na sociálních sítích a ti nejrozkošnější jsou také nejpopulárnější. Samozřejmě se při výběru plemen nedívejte jenom na to, jak rozkošná štěňátka dané plemeno má, ale taky se zaměřte na jeho povahu a na to, do jakého prostředí patří. Existují totiž psi do kabelky, psi do kanceláře, do velkoměsta či pro starší lidi. My se však podívejme na plemena, která se pyšní těmi nejkrásnějšími a nejrozkošnějšími štěňátky.  

  • Bernardýn

Paradoxem je, že ta nejrozkošnější štěňátka mají většinou plemena, která dorůstají do obřích rozměrů. Jedním plemenem, které se pyšní těmi nejroztomilejšími štěňaty, je také bernardýn, kterého si jistě pamatujete ze skvělých filmových snímků, kterých rozhodně nebylo málo. Štěňata bernardýna jsou rozkošná na pohled, bohužel velice rychle rostou, proto se s nimi mazlete, dokud to jde.  

  • Bígl

Bígl se obecně řadí k těm nejoblíbenějším psím plemenům. Je to možná díky jeho důvěryhodnému vzhledu, možná je to díky jeho vlastnostem či průměrné velikosti. Možná si ho lidé pořizují proto, že jeho štěňata jsou skutečně ta nejroztomilejší na světě.  

  • Zlatý retrívr

A opět je to tady – velké plemeno pyšnící se těmi nejkrásnějšími a nejroztomilejšími štěňaty. Zlatý retrívr je také velice oblíbený, skvěle to zvládá s dětmi a také ho snadno naučíte psím kusům. Řadí se však nejen k plemenům, která jsou inteligentní, ale taky jsou to plemena, která mají ta nejkrásnější štěňata. Opět však platí, že roztomilost netrvá věčně. I tento krásný pejsek roste doslova před očima, proto si ho užijte, dokud můžete.  

About Author

Leave A Reply