Krmiva pro psy Barking Heads – aby váš pes zdravě štěkal

0

Vybrat pro svého čtyřnohého kamaráda to pravé krmivo není zrovna jednoduché. Naštěstí už spousta výrobců chápe, že kvalita a správný poměr živin se nedá nijak obejít. Jednou z takových značek jsou i krmiva Barking Heads z Velké Británie.

Krmiv je dnes na trhu spousta – v čem je tedy krmivo Barking Heads jiné? Výrobce dbá na co nejlepší jakost vstupních surovin, což ve spojení s tradiční holistickou recepturou vytváří chutné a zdravé krmivo pro psy všech ras a velikostí. Tedy samozřejmě – i psi jsou individuality a nechutná jim všem všechno stejně. Ale krmiva Barking Heads voní i lidem, což se o řadě jiných granulí tvrdit rozhodně nedá.

Chuť není všechno – jaké nabízí krmivo Barking Heads složení?

Samozřejmě, jednotlivé druhy krmiva Barking Heads se od sebe liší – příchutí, finálním poměrem živin, povahou dle toho, jakým typům psů je krmivo určeno a podobně. Existují ale jakési základní složky, které jsou obsaženy ve všech recepturách a které tvoří jakési pilíře, na kterých značka Barking Heads staví. Právě tyto složky činí krmiva Barking Heads tolik zajímavými a originálními.

Cílem je nabídnout zákazníkům zcela přírodní, holistické krmivo. Znamená to – žádná umělá barviva, žádné chemické vůně a příchutě, žádné geneticky modifikované suroviny. Všechno musí být zcela přírodní, zdravé a nutričně hodnotné. S takovým přístupem je pak jasné, že krmivo je přirozeně voňavé i chutné, na druhou stranu to něco stojí.

Barking Heads = kvalitní krmivo pro psy za příznivou cenu

Značka krmiv Barking Heads ale nenabízí pouze kvalitní vstupní suroviny, popsané výše. Za své peníze toho dostanete pro svého pejska mnohem více. Granule obsahují kromě vysokojakostních bílkovin také zeleninu, kvalitní tuky, dlouhé sacharidy v podobě například hnědé rýže a v neposlední řadě další, pro psí organismus tolik potřebné, vitamíny a minerály.

Pokud máte strach z dysplazie a podobných kloubních chorob, pak je volba krmiva značky Barking Heads přímo ideální. Mimo zmíněné vitamíny a minerály totiž valná většina krmiv této značky obsahuje ve značné míře i chondroprotektiva a další látky prospěšné pro správný vývoj kloubů, chrupavek ale konec konců i samotných kostí.

Pokud hledáte pro svého pejska kvalitní a zdravé krmivo a není vám líto pár korun navíc, pak určitě zkuste Barking Heads. Jedná se opravdu o kvalitní značku a složení nemůže vašemu mazlíčkovi ublížit. Jediné, co se může stát je, že vašemu psu nebude chutnat. Ale to je velmi málo pravděpodobné. Navíc ani ta cena není vysoká – mezi kvalitními krmivy klasický průměr, z mého pohledu není nad čím váhat především u granulí pro šťěňata, na kterých by se nemělo rozhodně šetřit.

About Author

Redakce Infopes

Jsme skupinka nadšenců, která pro Vás píše a shání informace ze světa domácích mazlíčků. Sdílíme informace nejen o psech, ale i o dalších zvířátkách, které s námi žijí a dělají nám radost.

Leave A Reply