Proč přidávat lososový olej do psího krmení?

0

Lososový olej obsahuje velké množství látek, které slouží jako výživově bohatý doplněk stravy. Lososový olej pro psy se přidává přímo do krmení pejska. Je to nejefektivnější způsob jak dopravit prospěšné látky do psího těla.

Proč přidávat losový olej do psího krmení a čím je prospěšný?

Tento doplněk stravy výrazně napomáhá těm pejskům, kteří mají například problém se srstí nebo kůží. Taktéž muže pomoci pejskům se suchou a svědící kůží, lámavostí, vypadávání srsti, mastnou srstí, záněty kůže, řídkou srstí, alergickou reakcí nebo s poruchami imunitního systému. Pravidelným užíváním lososového oleje napomáháme k odstranění těchto potíží.

Lososový olej nepodáváme jen pejskům, kteří mají tyto zdravotní potíže, ale podáváme ho i jako prevenci. Olej zlepšuje kvalitu imunitního systému, a také prospívá jejich namáhaným kloubům. Proto je důležité myslet na prevenci a zdraví našich pejsků a podávat jim doplňkově ke krmivu i kvalitní lososový olej.

Díky bohatému obsahu prospěšných látek pomáhá ke zlepšení a prevenci zdravotního stavu pejska. V losovém oleji jsou obsaženy mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6. Tyto látky, důležité pro zdraví pejsků, jsou obsaženy nejvíce v rybách. Nejjednodušší a zároveň nejlevnější způsob jak těmito látkami obohatit stravu pejsků, je právě lososový olej pro psy. Krmení obohacené o tento produkt pejskům více chutná. Losový olej pro psy je přírodní produkt a vyrábí se pomocí lisování.

Jaké lososové oleje pro psy bychom doporučili?

Kvalitní olej můžeme zakoupit v několika různých baleních. Nejčastěji se prodává v 250, 500, 1000 a 2500 ml balení. Cena je různá, zaleží na značce a velikosti balení. Ceny se pohybují od 200 korun a výš. Lososový olej pro psa seženete jak na internetu, tak i v různých potřebách pro psy nebo třeba u veterináře, ale ne všichni jej musí prodávat. Zdraví pejsků je důležité a proto kupujte oleje jen od renomovaných výrobců. Mezi nejlépe hodnocené, ale také jedny z nejdražších olejů se řadí lososový olej značky Kronch, který je z Norska. Doporučit můžeme také rozhodně olej vyráběný v Dánsku – Essential oil od značky Essential Foods.

About Author

Redakce Infopes

Jsme skupinka nadšenců, která pro Vás píše a shání informace ze světa domácích mazlíčků. Sdílíme informace nejen o psech, ale i o dalších zvířátkách, které s námi žijí a dělají nám radost.

Leave A Reply