Taste of the Wild aneb lovci v USA i Kanadě krmí štěňata i dospělé psy tím nejlepším. Nyní můžete i vy

4

Aby se organismus štěňat zdravě vyvíjel, je třeba důsledně dbát na to, čím je krmíme. Jinými slovy, štěňata by měla dostat to nejlepší a cena by neměla hrát roli. Dvojnásob to platí u štěňat velkých a obřích plemen, ale výživu ve štěněcím věku není radno podceňovat u žádné rasy psa. Jen správně a dobře krmené štěně vyroste ve zdatného a zdravého dospělého psa. To vědí všichni zkušení chovatelé psů, a proto svým štěňatům dopřávají jen opravdu kvalitní krmiva.

Drsné podmínky kanadské divočiny kladou opravdu vysoké nároky na organismus nejen lidí, ale také jimi chovaných zvířat. Zvláště pro štěňata jsou klimatické podmínky kanadské přírody opravdu nehostinné. Přesto zde tradičně psy chovají a zvířata se zde těší skvělé kondici. Jak to dělají? Krmí je jen kvalitními surovinami, v takovém poměru živin, který je pro jejich čtyřnohé společníky ideální. Žádné jiné tajemství v tom hledat nemusíte.

Bizon nebo losos – hlavně ale bez obilovin!

Tak nějak by šlo ve zkratce představit americká krmiva značky Taste of the Wild, která se dostala i na náš trh s krmivy pro domácí mazlíčky. Tato krmiva se od konkurence liší právě v použití některých surovin. Všechna jsou bez obilovin, ale to už je dnes běžný standard, kdy spousta výrobců nahrazuje laciné obiloviny energeticky výhodnějšími plodinami, jako jsou brambory, batáty nebo amarant či rýže.

Ovšem když se řekne bizon nebo losos, přeci jenom v našich končinách z těchto slov pocítíme trochu exotiky. Zvláště bizon je jakýmsi ztělesněním divoké a drsné severoamerické přírody a maso z tohoto zvířete je nejen velmi chutné, ale zejména neuvěřitelně výživné. A to jak z našeho pohledu, tak z toho psího. To samozřejmě není všechno. K bizonímu masu je přidáváno také pečené srnčí a jehněčí maso, které krmivo činí pro psy ještě atraktivnějším.

Druhou variantou je pak řada krmiva Taste of the Wild s rybí příchutí. Zde tvoří výrazný podíl maso z divokých lososů, které prý chutná jinak, než maso lososů chovaných v umělých líhních. To jako suchozemský národ asi nikdy pořádně nedoceníme, ale možná to ocení naši psi, kdo ví?! V každém případě je lososí maso doplněno masem z mořských ryb a pro zlepšení chuti ještě trochou uzeného lososího masa.

Ovoce a zelenina doplňují skvělou kombinaci

Podobně jako my lidé, i naši psi potřebují mimo maso, tuky a cukry také nějaké ty vitamíny, minerály a jiné stopové prvky. A právě proto nám příroda poskytuje tak skvělé plodiny, jakými ovoce a zelenina bezesporu jsou. V amerických krmivech pro psy značky Taste of the Wild tak naleznete hned několik druhů plodin, prospěšných pro celkové zdraví vašeho psa.

Váš čtyřnohý kamarád tak bude mít příležitost ochutnat například rajčata, batáty, brambory nebo borůvky, maliny a sušené kořínky čekanky. Spektrum dodávaných vitamínů a dalších látek by pak měl podporovat nejen zdravý vývoj psa, ale také jeho imunitu a pohodový vzhled. Spolu s dalšími surovinami pak tvoří granule značky Taste of the Wild opravdu vysoce kvalitní krmivo, doporučované chovateli a odborníky z celého světa. Tak co říkáte – zkusíte ho taky?

About Author

Redakce Infopes

Jsme skupinka nadšenců, která pro Vás píše a shání informace ze světa domácích mazlíčků. Sdílíme informace nejen o psech, ale i o dalších zvířátkách, které s námi žijí a dělají nám radost.

4 komentáře

  1. Pingback: Vyzkoušejte krmiva Taste of the Wild | Naše zahrada

  2. Pingback: Receptury amerických krmiv Taste of the Wild pro psy i kočky

  3. Pingback: Nové receptury Taste of the Wild ze zvěřiny dorazily až z USA! | Ewita.cz

  4. Pingback: Výživu u štěňat nepodceňujte, krmte je kvalitně už od prvních měsíců Ženušky.cz | Ženušky.cz

Leave A Reply