I domácí mazlíčkové jsou sledováni aneb nejsledovanější mazlíčci internetu

0

Každý se rád se svým mazlíčkem chlubí. Je to především z toho důvodu, že každý majitel si myslí, že jeho domácí mazlíček je nejkrásnější a nejlepší na světě. Mnozí lidé jsou o tom tak přesvědčeni, že svým malým či velkým domácím mazlíčkům zakládají profily na sociálních sítích, kde je dnes a denně ukazují v těch nejméně předvídaných situacích. Díky tomu, že vášnivých majitelů, kteří se chtějí svým mazlíčkem chlubit, je už tolik, je snadné vybrat nejlepší profily s domácími mazlíčky, které jsou dnes nejsledovanější a které jsou tak nejvíce populární.  

Mezi nejlepšími profily domácích mazlíčků najdeme samozřejmě i pár českých, ovšem jednoznačně vedou zahraniční jedinci. Ti totiž mají na svých účtech i sta tisíce sledujících. Tipnete si, kdo bude v našem žebříčku? 

  • Samsonthedood

Samson – to je jméno křížence labradorského retrívra a pudla. Tento pejsek pochází z Ontaria a na Instagramu se pyšní zhruba čtvrt milionem sledujících. Samson se na svém profilu prezentuje v těch nejvíce zábavných situacích. Například odpočívá u bazénu nebo si hraje na pláži.  

  • TunameitsMyHeart

Tuna – to je další populární mazlíček, který se hojně objevuje na sociálních sítích. Jedná se o křížence jezevčíka a čivavy a známe ho naprosto všichni. Jedná se totiž o pejska, který se objevil v našich reklamách na Kofolu. Je to pejsek s předkusem, kterého dnes najdeme nejen na sociálních sítích, ale také na billboardech či na reklamních předmětech.  

Má širokou škálu fanoušků nejen na Facebooku, ale také na Twitteru či na Instagramu.  

  • Toastmeetsworld

Neobvyklé, ale také jméno. Toust je dobročinný pejsek, který má srdce ze zlata. Veškerou svoji slávu totiž využívá pro dobré věci. Sice nemá tak obrovskou škálu fanoušků (zatím), ale i dosavadní úspěch využívá k tomu, aby pomáhal při psí adopci osiřelých zvířat v New Yorku. Je tváří nejedné společnosti, vždy si však vydělal peníze na dobrou věc.

About Author

Leave A Reply