Inovativní handsfree vodítka Lishinu využijete nejen při běhu a turistice

4

Kdo rád sportuje a věnuje se běhu, zcela jistě ví, jak důležité je mít při běhu volné ruce. Kdo běhá navíc se psem, ví, jak důležitý je výběr vhodného vybavení. Pokud nechcete, aby vám utekla novinka, která vám při běhu se psem uvolní ruce, handsfree vodítka Lishinu, čtěte dále!

Běhejte se svým psem

Kouzlo běhání tkví v tom, že běh je jednoduchý a na běh se psem nepotřebujete o mnoho více, než jen svého čtyřnohého mazlíčka a vhodný postroj s vodítkem, které zajistí pohodlí vám i jemu. Jakmile zjistíte, jak snadné je běhání s handsfree vodítkem Lishinu, už nikdy nebudete chtít běhat ani sami, ani s jiným vodítkem pro psy. Tohle vodítko má však na víc, může se stát vaším nepostradatelným funkčním módním doplňkem.

Lishinu-square1

Inovativní vodítko nebo módní doplněk

Vtip je v tom, že ovládání psa díky vodítku Lishinu je naprosto jednoduché, vám zůstávají ruce volné a psa můžete při běhu navíc i trénovat. Jak se to všechno dá zvládnout? Především díky skvělým funkcím tohoto inovativního vodítka, které mělo teprve nedávno, v druhé polovině roku 2015 svou světovou premiéru. Tato skvělá vychytávka pro běžce amatéry i běžce závodníky, kteří ke sportu vedou i své čtyřnohé mazlíčky, vznikla ve Slovinsku, navržena byla v Itálii. Samonavíjecí vodítka mají neobvyklý atraktivní vzhled, který se dá upravit díky krytu tak, aby vodítko ladilo se sportovním oblečením běžce či běžkyně. Revoluční novinka je tedy zároveň i módním a plně funkčním doplňkem běžce pejskaře.

 

Složení vodítka Lishinu

Složení vodítka Lishinu

Funkce, které vodítko Lishinu nabízí

Pohodlné nošení vodítka na zápěstí může být nahrazeno umístěním do ruky, na což je vybaveno měkkým nylonovým polstrováním. Zatímco vy máte vodítko na zápěstí, lanko sloužící jako vodítko se vždy odvíjí a navíjí samo, a vy tak máte svého psa neustále vedle sebe. Bezpečnostní brzda vodítka zároveň dokáže vašeho psa i trénovat. Jak? Automatická brzda vodítka fungující na principu pásů v autě, se aktivuje vždy, jakmile váš pes odskočí nebo poodběhne. I vy sami můžete brzdu aktivovat, a to mávnutím ruky směrem od psa. Vodítko se zablokuje, psa dále nepustí, vydá přitom zvuk podobný zvuku klikru. Po několika kliknutích vodítka pes pochopí, že udělal nežádoucí pohyb a spojí si toto kliknutí se zákazovým povelem „Ne!“ nebo „Nesmíš!“.

lishinuphone1

 

Vodítka Bungee Lishinu

Máte psa, který táhne anebo je hodně silný? Pak je tu pro vás varianta inteligentního vodítka Bungee Lishinu. Oproti klasické variantě vodítka Lishinu Original má varianta Bungee odpružené lano. To dokáže absorbovat energii táhnoucího psa.

Výhody inteligentních vodítek Lishinu

• jednoduché používání bez tlačítek
• nízká hmotnost
• samonavíjení
• automatická brzda
• vhodné pro dámskou i pánskou ruku jakékoli velikosti
• možnost vodit 2 psy zároveň díky připínací rozdvojce
• bezpečnostní mechanismy vysoké kvality
• vodítko i výcviková pomůcka v jednom
• lano 3 metrové délky
• různé varianty pro malé psy a kočky a pro větší psy do 30 kg
• možnost výměny barevného krytu v 6 barvách
Svého psa můžete vzít i nakrátko. To jistě oceníte například při běhu kolem vozovky nebo na přechodu pro chodce.

 

Černé vodítko Lishinu

Černé vodítko Lishinu

Kompletace vodítka

Ani méně technicky založení pejskaři či pejskařky se nemusí bát, že by se jim kompletace vodítka Lishinu nepovedla. Pokud si netroufnete sestavit jej intuitivně, máte k dispozici český návod. Ten vás spolehlivě provede kompletací handsfree vodítka.

Už žádné bolesti zad při běhu

Díky samonavíjecímu vodítku Lishinu vás nebudou při běhu bolet záda. Tyto obtíže mohou totiž způsobovat některá vodítka určená pro běh, jejichž součástí je pouhý opasek, jenž vás může prohýbat v pase při běhu do tvaru luku. Tělo je natolik zatížené, že se snaží tomu podvědomě bránit, a v důsledku toho vznikají bolesti v zádech.

Další možnosti využití vodítka

A to není zdaleka vše, inteligentní handsfree vodítko Lishinu využijete nejen při běhu se psem, ale také při dlouhých procházkách, nebo při venčení, kdy vezete zároveň i kočárek, případně když nesete v rukách nákupní tašky, nebo telefonujete. Tento typ vodítka vám zkrátka umožní mít volné ruce za všech okolností.
Jak vodítko Lishinu funguje, můžete zjistit na níže uvedeném odkazu na video:

Vodítka lishinu můžete zakoupit v e-shopu Můj Mazlík na http://www.mujmazlik.cz/pro-pejsky/voditka-pro-psy/Lishinu

About Author