Jaká plemena jsou označována za nejlínější?

0

Patříte k lidem, kteří milují svůj klid, mají rádi svou domácí pohodu a do žádné aktivity se nehrnou? Přesto ale toužíte po domácím mazlíčkovi, který vám bude dělat společníka při dlouhých dnech? Ideálním domácím mazlíčkem jsou pejsci, i když mnozí lidé se domnívají, že pejsci jsou aktivní stvoření, která potřebují neustálou pozornost a velký výběh. Není to však tak úplně pravda. Existují psí plemena, která jsou poměrně líná, tudíž jsou pro klidný, nenáročný život jako dělaná.  

Každé psí plemeno je jiné. Najdeme pejsky, kteří jsou ideální do bytu nebo konkrétně do velkoměsta, najdou se pejsci jako dělaní pro hlídání majetku nebo se také najdou plemena, která dokážou skvěle vyjít zejména s dětmi, což ocení především rodiny s dětmi, které touží po milujícím čtyřnohém příteli.  

Nyní se však zaměřme na nejlínější psí plemena, která jsou jako stvořená pro lidi, kteří milují svůj klid, pohodu a samozřejmě málo aktivit.  

  • Anglický buldok

Když se podíváte na buldoka, hned vás napadne, že tento pejsek nevyhledává mnoho aktivit. Jedná se o pejska, kterého nic nerozhodí, je to takzvaný flegmatik, kterému je dění kolem něj naprosto jedno. V současné době se kupuje zejména do bytů a velkoměst, jelikož nepotřebuje ke svému žití žádnou velkou zahradu ani výběh. Miluje svou pohodu a klid, nevyhledává žádné aktivity. Je vhodný také pro staré lidi, kteří nemají chuť toulat se po dlouhých procházkách. 

  • Bernardýn

I když se může zdát, že bernardýn je aktivní pes, není to tak. Bernardýn se naopak řadí k těm nejlínějším psím plemenům, jaká na světě existují. V současné době si ho lidé kupují zejména na zahradu, protože je to skutečně velké plemeno, které se do malého bytu nehodí.  

  • Irský vlkodav

Irský vlkodav budí svou velikostí respekt. Málokdo o něm ví, že je to klidné plemeno, které nevyhledává aktivitu. Raději si sedí na svém oblíbeném  místě na zahradě a kochá se okolním děním.  

About Author

Leave A Reply